CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Ředitelé

Ředitelé jednotlivých škol mají v procesu vzdělávání dvojí roli.

V té první aktivně vytváří podmínky pro vzdělávání a fungují v podstatě jako manažeři; řeší administrativu, oblast personalistiky, komunikaci s dalšími institucemi a celou řadu dalších provozních záležitostí. Do jejich působnosti spadá značné množství úkolů, které se vzděláváním přímo nesouvisí, ale jsou podstatné pro samotné fungování školy.

Zároveň jsou ovšem ředitelé pedagogickými leadry, kteří mají na starost vedení a rozvoj pedagogického směřování školy, kterou řídí.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

COVID-19

Vše o pandemii COVID-19 ve školství přehledně na jednom místě. Komplexní rozcestník k informacím, metodické podpoře a kontaktům nejenom z resortu školství.

Informační servis

Aktuální informace ze školství, které je dobré vědět...

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Metodická podpora

Podpora ve formě metodických materiálů, webinářů nebo odpovědí na často kladené otázky (FAQ), které budou postupně doplňovány a aktualizovány dle potřeb komunity.

Školská legislativa

Soubor aktuálně platných zákonů, vyhlášek a nařízení vlády v oblasti školství...

Chci vědět víc

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Rámcové vzdělávací programy

Všechny RVP dokumenty včetně nově vydaných RVP pro střední odborné vzdělávání s poznačenými změnami...

Učíme #NaDalku

Na tomto odkazu naleznete nástroje pro komunikaci, které můžete využít k zadávání úkolů, distribuci a opravě testů nebo domácích úkolů, ale i ke sdílení dobré praxe. Zároveň zde naleznete i online vzdělávací zdroje, které mohou žáci využívat k vlastnímu vzdělávání...

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Dotační a finanční nástroje

Připravujeme...