Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Koordinátorem středního článku v Karlovarském kraji je Jan Kuzebauch

Ke střednímu článku ve svitavskému a semilskému okresu se přidává také Karlovarský kraj, a to díky Memorandu o spolupráci při realizaci středního článku, které podepsaly MŠMT a Karlovarský kraj v říjnu loňského roku. Personální obsazení karlovarského týmu je teď nejdůležitějším úkolem. Máme radost, že Vám můžeme představit jeho prvního člena, kterým se stal Jan Kuzebauch.


Jan Kuzebauch bude na pozici koordinátora poskytovat podporu místním školám a zřizovatelům. Samozřejmě na to nebude sám, pomáhat mu budou kolegové metodici. Výběrová řízení na tato místa právě probíhají.

J. Kuzebauch je učitel anglického jazyka a matematiky, ve školství pracuje s přestávkami přes 15 let. Hlavní část svého profesního života má svázanou se ZŠ Dukelská v Kraslicích, kde začínal jako učitel, poté působil jako zástupce ředitel školy a posléze se stal ředitelem této školy.

Je absolventem bakalářského studia na Západočeské univerzitě v Plzni a následně magisterského studia na Pedagogické fakultě Univerzity J. E. Purkyně v Ústí na Labem. Předmětem jeho studia byl anglický jazyk a literatura. Anglická literatura, a to i odborná pedagogická literatura, jsou jeho koníčkem dosud.

J. Kuzebauch působí zároveň jako lektor v Národním pedagogické institutu, kde školí zejména digitální kompetence a jejich zavádění do výuky. Díky těmto aktivitám je v kontaktu s mnoha školami v regionu Karlovarského a Ústeckého kraje.

V minulosti se také angažoval jako člen rady města v Kraslicích, což mu přineslo vhled i do problematiky zřizovatele na úrovni menší obce. Menší obce často nemají dostatečné kapacity a kompetence ke komplexnímu pojetí své role, což je výzva pro střední článek: pomoci zřizovatelům s touto oblastí.


Věříme, že do karlovarského týmu brzy přibudou další členové metodici, aby mohli společně školám a zřizovatelům v Karlovarském kraji poskytovat plnou podporu stejně jako kolegové, kteří už dva roky působí v pilotáži pro okresy Semily a Svitavy.

Letáček s kontakty středního článku MŠMT v okresech Semily a Svitavy

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content