Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Kariéra na MŠMT

Právník/právnička v oddělení správních agend a rozkladové komise v odboru právním a správním MŠMT

01/08/2023

Ministerstvo školství, mládež a tělovýchovy hledá právníka/právničku v oddělení správních agend a rozkladové komise v odboru právním a správním MŠMT na dobu neurčitou. Motto: "Práce na našem oddělení spočívá v řešení celé řady právně rozmanitých a zajímavých případů z oblasti školského práva a souvisejících právních oborů. Ve spolupráci s předními odborníky na oblast správní vědy a právní praxe zastoupenými v rozkladové komisi zajišťujeme rozhodovací činnost na úseku řízení o podaných rozkladech, rozhodujeme o dalších řádných a mimořádných opravných prostředcích a poskytujeme všestranný právní servis v oblasti veřejného práva celému ministerstvu. Společnými silami budujeme špičkové odborné pracoviště a kvalitní pracovní prostředí, jehož součástí můžete být i Vy.“

Metodik v Oddělení metodické podpory v Odboru podpory škol a zřizovatelů MŠMT (OP JAK)

01/08/2023

Projekt IPs Střední článek podpory hledá metodika v Oddělení metodické podpory v Odboru podpory škol a zřizovatelů MŠMT na dobu určitou do 30. 6. 2029.

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content