Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Inspiromat digitálních technologií pro školy

„Digitální učební pomůcky“ - inspiromat níže. Nejdůležitější informace:

  • Jednorázová intervence v roce 2022 nebo v roce 2023 pro školy: MŠ, ZŠ, SŠ a konzervatoře. V roce 2022 určeno přednostně pro ZŠ a gymnázia, které deklarovaly výuku podle revid. RVP.
  • Cílem je vybavení žáků pokročilými digitálními učebními pomůckami pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí.
  • Jedná se pokročilé digitální učební pomůcky pro ZŠ a SŠ, avšak pro MŠ o základní učební pomůcky (digitální nebo unplugged aktivity).
  • Určeno pro žáky jako digitální učební pomůcka, kterou používá ve výuce pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí napříč vzdělávacími oblastmi podle revid. RVP.
  • Narozdíl od účelu Prevence digitální propasti, kde se jedná o základní mobilní digitální zařízení (notebook, chromebook, tablet, chytrý telefon …) určené k zapůjčení znevýhodněným/potřebným žákům – viz https://www.edu.cz/digitalizujeme/prevence-digitalni-propasti/

Často kladené otázky

Celkem nalezeno {{ filterDataIct().length }} položek: Bohužel nebylo nic nalezeno
Název Financováno z NPO Kategorie
{{row.name}} {{ row.npo == 1 ? 'Ano' : 'Ne' }} {{ row.category }}

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas

Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.