Digitalizujeme školy – webinář k Národnímu plánu obnovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy od začátku roku 2023 avizuje finanční podporu základním a středním školám, díky Národnímu plánu obnovy (NPO). Prostřednictvím této finanční podpory, mají školy možnost poskytnout svým žákům, ty správné digitální učebny pomůcky pro kvalitnější a zajímavější vzdělávání.

Chcete se dozvědět, jak můžete čerpat finanční prostředky z NPO? Chcete mít větší přehled o digitálních učebních pomůckách a o prevenci digitální propasti? Zajímá vás také administrativní oblast závěrečného vyúčtování?


Přijďte si poslechnout a zapojit se do online konzultace, která se bude konat na YouTube kanálu MŠMT dne 30.3.2023 od 15:00.

Účastníky seznámíme s tým, na co použít finanční prostředky z NPO určené na digitální učební pomůcky a na prevenci digitální propasti v roce 2023. Zároveň provedeme účastníky webináře otázkami, které je budou čekat v následujícím roce při závěrečném vyúčtování – povinném sběru dat o využití těchto finančních prostředků. Konzultaci povede vedoucí oddělení podpory digitálního vzdělávání, paní Anna Stočesová Martinková (MŠMT), spolu se zástupcem IT guru a ředitelem vybrané školy. Prostor bude také na otázky, které můžete pokládat do online prostoru živého vysílání.Pokud Vás zajímá toto téma, můžete si z archivu YouTube kanálu Národního pedagogického institutu shlédnout uskutečněnou debatu k tomuto tématu.


Záznam webináře

Prezentace


Anna Stočesová Martinková (anna.stocesova@msmt.cz)
vedoucí oddělení podpory digitální vzdělávání, odbor vzdělávací politiky Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross
0
Byli bychom rádi za Vaši myšlenku, prosím přidejte komentář, pokud chcete.x
Skip to content