Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Formuje se tým středního článku podpory na Svitavsku

Střední článek podpory v pilotním okresu Svitavy už pracuje v tandemu. Ke koordinátorce Haně Fučíkové přibyl v polovině července kolega Pavel Dvořáček, který zde působí jako metodik. Cílem bylo obsadit pozici zkušeným člověkem z praxe, který rozumí školám a jejich potřebám, což P. Dvořáček splňuje v každém ohledu.


S čím přichází nový metodik na Svitavsko:

  • Absolvoval Pedagogickou fakultu na Univerzitě Hradec Králové, a to obory tělesná výchova, pedagogika a dějepis.
  • Pedagogickou praxi zahájil na základní škole v Horní Čermné, poté pracoval 17 let jako učitel a metodik prevence na Střední zemědělské škole v Lanškrouně.
  • V letech 2010 až 2014 působil jako radní města Lanškroun.
  • Od roku 2011 do dnešní doby byl ředitelem na základních a mateřských školách ve Štítech a Rudolticích. Zde v současnosti připravuje školu na předání a od září bude pracovat pro střední článek na plný úvazek.
  • V minulosti se také zúčastnil řady vzdělávacích programů a kurzů jako jsou např. Ředitel koučem či Systemické vedení týmu v Akademii v Libchavách.
  • Baví ho práce s lidmi a chtěl by se aktivně podílet na realizaci středního článku, ve kterém vidí velký potenciál směrem k podpoře ředitelů škol i jejich zřizovatelů.
Pavel Dvořáček (nový metodik středního článku na Svitavsku)

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
Skip to content