Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Jana Krejsová posílila střední článek Karlovarského kraje

Střední článek v Karlovarském kraji už pracuje v tandemu. Ke koordinátorovi, Janu Kuzebauchovi, přibyla 1. 4. 2023 první metodička –⁠ Jana Krejsová. Společně budou poskytovat podporu místním školám a zřizovatelům. Nová kolegyně přináší bohaté zkušenosti získané za katedrou, z vedení projektů i z veřejné správy, což je pro střední článek ideální kombinace.


Jana ráda lyžuje, chodí po horách, zajde do divadla, mezi její zájmy patří také film, hudba nebo četba. Vztah ke knížkám jí zůstal, dva roky před vysokou školou pracovala jako knihovnice v Chebu. Volný čas tráví nejraději se svojí velkou rodinou.

Jana Krejsová vystudovala Fakultu ekonomiky a provozu na Vysoké škole zemědělské Praha a následně absolvovala postgraduální studium pedagogiky a psychologie na Katedře pedagogiky České zemědělské univerzity v Praze a dále Kvalifikační studium pro ředitele škol. Už v průběhu studií učila, nejdříve na 1. stupni Základní školy Vintířov u Chodova, později na Integrované střední škole Cheb, a to odborné předměty: ekonomika, marketing a management, právo a veřejná správa. Ve školství pracovala bezmála dvacet let především jako středoškolská učitelka ekonomických předmětů a poté i jako zástupkyně ředitele školy. Na této pozici měla na starosti ekonomické záležitosti školy a její provoz, zároveň se aktivně zapojovala do projektů v oblasti vzdělávání. Vedla například projekt Vzdělávací centrum učitelů odborných předmětů a odborného výcviku nebo koordinovala realizaci projektu Finanční gramotnost ve školní praxi. Zkušenosti má také jako zavádějící učitelka a vedoucí předmětové komise.

Od roku 2014 pracuje na Městském úřadě v Chebu. Nejprve jako koordinátorka projektu Podpora meziobecní spolupráce Svazu měst a obcí ČR, v roce 2015 byla jmenována vedoucí Odboru projektového managementu a rozvoje. Nově pracuje na Odboru školství, tělovýchovy a kultury jako vedoucí oddělení řízení projektů ve školství a kultuře. Má velké zkušenosti s vedením týmu projektových manažerů, s projekty MAP a vyhledáváním dotačních příležitostí. Působí jako hlavní řešitel projektu Technologické agentury ČR – programu ÉTA zaměřeného na vymezení atraktivit, které souvisí s kulturním dědictvím. Zkrátka v projektech je Jana jako doma. V rámci činnosti MAP dlouhodobě spolupracuje s řediteli škol a školských zařízení a se zřizovateli měst a obcí Chebska a Ašska, což dozajista zúročí ve středním článku podpory.

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content