Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

7 doporučení pro efektivní distanční výuku na mateřské škole v době karantény

ČŠI 9. 11. 2021

Níže naleznete základní 7 doporučení pro efektivní distanční výuku na mateřské škole v době karantény na obrázku či v PDF. Porovnejte svoji situaci s optimálním stavem uvedených doporučení pomocí kontrolní tabulky plnění.


V souvislosti s nárůstem karantén v předškolním vzdělávání v důsledku vývoje pandemie nemoci covid-19 a vzhledem k tomu, že v následujícím období se karanténa pravděpodobně dotkne i mnoha dalších mateřských škol, připravila Česká školní inspekce na základě zkušeností mateřských škol s realizací distančního vzdělávání jednoduchý přehled, který může školám pomoci distanční vzdělávání předškolních dětí v průběhu karantény úspěšně zvládnout. Doporučení směřují ke vzdělávání dětí napříč předškolním vzděláváním, s důrazem na vzdělávání dětí v posledním roce předškolního vzdělávání, který je povinný.

Díky 7 doporučením můžete porovnat svoji situaci s optimálním stavem uvedených doporučení pomocí kontrolní tabulky plnění.
Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas

Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.