Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Desatero pro efektivní distanční výuku v době karantény

Zpět na seznam metodických materiálů

ČŠI 4. 11. 2021

Níže naleznete základní Desatero pro efektivní distanční výuku v době karantény na obrázku či v PDF. Porovnejte svoji situaci s optimálním stavem uvedeného desatera pomocí kontrolní tabulky plnění.


Od nástupu pandemie covid-19 Česká školní inspekce sledovala a vyhodnocovala realizaci distančního vzdělávání a nabízela pro jeho udržitelnost a efektivitu konkrétní doporučení. V letošním školním roce Česká školní inspekce sleduje a hodnotí dopady pandemie na přípravu a organizaci vzdělávání, na práci učitelů i na samotné vzdělávání žáků přímo ve školách. I když je vzdělávání realizováno prezenčně, dochází ke stanovování karantén tříd i celých škol.
 
Protože lze předpokládat, že se karanténa bude postupně dotýkat mnoha tříd a škol, připravila Česká školní inspekce na základě zkušeností, které školy v průběhu realizace distanční výuky získaly a které Česká školní inspekce utřídila a zobecnila, jednoduchý přehled, který může školám pomoci stanovit priority pro úspěšné zvládnutí distanční výuky v průběhu karantény.
Skip to content