MŠMT zveřejňuje informativní seznam soutěží a přehlídek Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro školní rok 2021/2022

Níže uvedený přehled obsahuje soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání (dále jen „soutěže”), které Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje pro školní rok 2021/2022 na základě podání žádosti jejich organizátorů v rámci výzvy „Informace k předkládání žádostí o zařazení soutěže či přehlídky na informativní seznam Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy“.Soutěže jsou rozděleny do čtyř oblastí dle jejich zaměření:

  • předmětové,
  • umělecké,
  • sportovní,
  • ostatní.

Jaké informace seznam soutěží obsahuje

Stejně jako v předchozích letech jsou uvedeny u všech soutěží kontaktní adresy organizátorů a termíny konání jednotlivých kol. Konkrétní informace k soutěži zveřejňuje pořadatel ústředního kola v rámci propozic.

Forma konání soutěží může být kombinovaná, tj. soutěže mohou probíhat prezenčně i distančně, přičemž zvolená forma konání soutěže, musí být v souladu s epidemiologickou situaci v dané době a musí být dodržena všechna mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví.


Seznamy ke stažení


Seznam v PDF čtečce


Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross
0
Byli bychom rádi za Vaši myšlenku, prosím přidejte komentář, pokud chcete.x
Skip to content