Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Střední článek v Karlovarském kraji

Pilotáž středního článku podpory se brzy rozšíří. 21. října podepsaly MŠMT a Karlovarský kraj Memorandum o spolupráci při realizaci středního článku. Účelem této spolupráce je zahájení pilotáže středního článku podpory na území Karlovarského kraje v předstihu, než začne působit v celé ČR, aby byla efektivní podpora tamním školám i zřizovatelům dostupná již v průběhu prvního pololetí roku 2023.

Kolegové ze stávajícího středního článku, kteří již rok a půl působí ve svitavskému a semilskému okresu, se budou spolupodílet na výběru vhodných kandidátů do týmu a jejich zaškolování. Důležité bude rovněž předávání zkušeností, které získali během svého působení v pilotáži. Ministerstvo a Karlovarský kraj budou dále spolupracovat na mapování škol, poskytování přímé metodické podpory škol i zřizovatelů a organizovat podpůrné aktivity společně s Krajským akčním plánem rozvoje vzdělávání a místními akčními plány vzdělávání v daném regionu.

Právě teď jsou výběrová řízení na pozice koordinátora a metodiků v plném proudu. Hledáme zájemce, kterým není školská problematika cizí a rádi by přispěli k lepšímu fungování ve školách.

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content