Základní škola a mateřská škola Chraštice | 600054471 | Středočeský | Obec Chraštice | 2024-05-15 |
Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 600009190 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-02 |
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace | 600009262 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-02 |
Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 600009319 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-02 |
Školní statek a krajské středisko ekologické výchovy Cheb, příspěvková organizace | 600033121 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-02 |
Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 600028488 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-02 |
Pedagogicko-psychologická poradna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 600033171 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-02 |
Základní škola Dolní Újezd a Mateřská škola Staměřice, příspěvková organizace | 600146715 | Olomoucký | Obec Dolní Újezd | 2024-04-30 |
Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace | 650041887 | Olomoucký | Obec Bělkovice-Lašťany | 2024-04-30 |
Základní škola a Mateřská škola Přemyslovice, příspěvková organizace | 650036239 | Olomoucký | Obec Přemyslovice | 2024-04-30 |
Mateřská škola Kelčice, okres Prostějov, příspěvková organizace | 600119254 | Olomoucký | Obec Vranovice - Kelčice | 2024-05-02 |
Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace | 650037260 | Olomoucký | Obec Skrbeň | 2024-04-30 |
Základní škola a Mateřská škola Kobylá nad Vidnavkou příspěvková organizace | 650010116 | Olomoucký | Obec Kobylá nad Vidnavkou | 2024-04-15 |
Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4 | 610300580 | Olomoucký | Olomoucký kraj | 2024-04-18 |
Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 | 600171370 | Olomoucký | Olomoucký kraj | 2024-04-18 |
Dětský domov Šance, Olomouc | 600031535 | Olomoucký | Olomoucký kraj | 2024-04-18 |
Základní škola a Mateřská škola Tučapy | 600064930 | Jihočeský | Obec Tučapy | 2024-05-09 |
Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace | 600079970 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-05-30 |
Základní škola a Mateřská škola Svojšín, příspěvková organizace | 600073947 | Plzeňský | Obec Svojšín | 2024-05-15 |
Mateřská škola Revoluční | 600035174 | Praha | Městská část Praha 1 | 2024-05-07 |
Základní škola Dr. h. c. Jana Masaryka, Harrachov, příspěvková organizace | 600099164 | Liberecký | Město Harrachov | 2024-05-15 |
Základní škola a Mateřská škola Beňov, okres Přerov, příspěvková organizace | 600146812 | Olomoucký | Obec Beňov | 2024-04-08 |
Základní škola a Mateřská škola Obořiště, okres Příbram | 600054683 | Středočeský | Obec Obořiště | 2024-05-10 |
Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ | 600053059 | Středočeský | Obec Úhonice | 2024-05-06 |
Základní škola a Mateřská škola Nový Knín | 600054853 | Středočeský | Město Nový Knín | 2024-05-03 |
Mateřská škola Dobev, okres Písek | 600062236 | Jihočeský | Obec Dobev | 2024-04-12 |
Mateřská škola Sluníčko, Hranice, příspěvková organizace | 600145573 | Olomoucký | Město Hranice | 2024-04-10 |
Mateřská škola Pohádka, Hranice, příspěvková organizace | 600145522 | Olomoucký | Město Hranice | 2024-04-10 |
Základní škola a Mateřská škola Tlustice, okres Beroun | 650011635 | Středočeský | Obec Tlustice | 2024-04-30 |
Základní škola Benešov, Dukelská 1818 | 600041956 | Středočeský | Město Benešov | 2024-04-30 |
Základní škola Benešov, Jiráskova 888 | 600041972 | Středočeský | Město Benešov | 2024-04-30 |
Základní škola a Praktická škola Benešov, Hodějovského 1654 | 600042260 | Středočeský | Město Benešov | 2024-04-30 |
Mateřská škola ""U kohoutka Sedmipírka"" Benešov, Dukelská 1546 | 662000137 | Středočeský | Město Benešov | 2024-04-30 |
Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471 | 613000480 | Středočeský | Město Benešov | 2024-04-30 |
Základní škola T. G. Masaryka, Vimperk, 1. máje 268, okres Prachatice | 600062988 | Jihočeský | Město Vimperk | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Loukovec okres Mladá Boleslav | 600049337 | Středočeský | Obec Loukovec | 2024-04-30 |
Základní škola Rajnochovice, okres Kroměříž | 600118665 | Zlínský | Obec Rajnochovice, Rajnochovice 144 | 2024-04-30 |
Školní jídelna Dačice, Boženy Němcové 213 | 600060641 | Jihočeský | Město Dačice | 2024-04-05 |
Mateřská škola Straškov-Vodochody, okres Litoměřice | 600081168 | Ústecký | Město Rumburk | 2024-04-03 |
Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek | 650042565 | Jihočeský | Město Mirotice | 2024-04-03 |
Mateřská škola Nové Homole | 600056376 | Jihočeský | Obec Homole | 2024-04-03 |
Mateřská škola Hlízov 101 | 600045803 | Středočeský | Obecní úřad Hlízov | 2024-04-25 |
Základní škola a mateřská škola při zdravotnických zařízeních Karlovy Vary, příspěvková organizace | 600022820 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-30 |
Základní škola Ostrov, příspěvková organizace | 600022846 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-30 |
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace | 600009009 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-30 |
Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace | 600009106 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-30 |
Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 600009033 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-30 |
Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizace | 600028496 | Karlovarský | Karlovarský kraj | 2024-04-30 |
Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace | 600138364 | Moravskoslezský | Obec Pustějov | 2024-04-30 |
Základní škola a Mateřská škola Štědrá, okres Karlovy Vary příspěvková organizace | 600067378 | Karlovarský | Obec Štědrá | 2024-04-30 |
II. Mateřská škola Jiráskova 1141, Moravská Třebová, okres Svitavy | 600100308 | Pardubický | Moravská Třebová | 2024-04-30 |
Základní umělecká škola Moravská Třebová | 600100936 | Pardubický | Moravská Třebová | 2024-04-30 |
Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěvková organizace | 650032225 | Plzeňský | Obec Chudenín | 2024-04-30 |
Mateřská škola Přerov, Kouřílkova 2 | 600145565 | Olomoucký | Statutární město Přerov | 2024-03-29 |
Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk, příspěvková organizace | 650038754 | Olomoucký | Obec Vikýřovice | 2024-03-25 |
Mateřská škola Sedmikráska Olomouc, Škrétova 2, příspěvková organizace | 600139841 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Mateřská škola Olomouc, Žižkovo nám. 3, příspěvková organizace | 672000547 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39, příspěvková organizace | 600141004 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace | 600140121 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace | 600140938 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace | 600140181 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, příspěvková organizace | 600140199 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace | 600140156 | Olomoucký | Statutární město Olomouc | 2024-03-29 |
Základní škola a Slaměníkova mateřská škola Radslavice, příspěvková organizace | 600146642 | Olomoucký | Obec Radslavice | 2024-03-22 |
Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace | 600150577 | Olomoucký | Obec Bělá pod Pradědem | 2024-03-27 |
Mateřská škola, Vrchlického nábřeží 1a, České Budějovice | 600057224 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Mateřská škola, J. Opletala 22, České Budějovice | 600057208 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc | 600140091 | Olomoucký | Město Litovel | 2024-03-26 |
Základní škola Mohelnice, Vodní 27 | 600147916 | Olomoucký | Město Mohelnice | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Červenka, příspěvková organizace | 600140407 | Olomoucký | Obec Červenka | 2024-04-15 |
Základní škola, Mateřská škola, Školní jídelna a Školní družina Bouzov, příspěvková organizace | 650028309 | Olomoucký | Obec Bouzov | 2024-03-30 |
Základní umělecká škola Moravský Beroun, Dvořákova 349, příspěvková organizace | 691004820 | Olomoucký | Město Moravský Beroun | 2024-03-20 |
Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539 | 600077381 | Ústecký | Statutární město Chomutov | 2024-04-02 |
Základní škola Chomutov, Školní 1480 | 600077331 | Ústecký | Statutární město Chomutov | 2024-04-02 |
Základní škola Máj II, M. Chlajna 23, České Budějovice | 600057348 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice | 600057569 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola, České Budějovice, Oskara Nedbala 30 | 600057623 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Mateřská škola Louny, Kpt. Nálepky 2309, příspěvková organizace | 600082598 | Ústecký | Město Louny | 2024-03-31 |
Mateřská škola Šonov | 600093271 | Královéhradecký | Obec Šonov | 2024-03-28 |
Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace | 650064321 | Ústecký | Město Jílové | 2024-04-29 |
Mateřská škola Ostrava, Poděbradova 19, příspěvková organizace | 600144470 | Moravskoslezský | Statutární město Ostrava, Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz | 2024-04-29 |
Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace | 600138399 | Moravskoslezský | Obec Šenov u Nového Jičína | 2024-04-29 |
Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace | 600149927 | Zlínský | Obec Leskovec, Leskovec 67, 75611 | 2024-04-22 |
Mateřská škola Hejnice, okres Ústí nad Orlicí | 600103692 | Pardubický | Hejnice | 2024-04-19 |
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace | 600108325 | Jihomoravský | Statutární město Brno | 2024-04-26 |
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace | 600108562 | Jihomoravský | Statutární město Brno | 2024-04-26 |
Mateřská škola, Opočno | 600096947 | Královéhradecký | Město Opočno | 2024-04-22 |
Základní škola Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem, nám. B. Hrozného 12, okres Nymburk | 600050831 | Středočeský | Město Lysá nad Labem | 2024-04-24 |
Základní škola, Grünwaldova 13, České Budějovice | 600057542 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola a Mateřská škola J. Š. Baara, Jírovcova 9/a, České Budějovice | 600057640 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice | 600057585 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola a Mateřská škola, Vl. Rady 1, České Budějovice | 600057429 | Jihočeský | Město České Budějovice | 2024-04-03 |
Základní škola Vlachovice, okres Zlín, příspěvková organizace | 600114490 | Zlínský | Obec Vlachovice, Vlachovice 50, 763 24 | 2024-04-19 |
Mateřská škola Vlachovice, okres Zlín, příspěvková organizace | 600113809 | Zlínský | Obec Vlachovice, Vlachovice 50, 763 24 | 2024-04-19 |
Mateřská škola Ročov, příspěvková organizace | 600082377 | Ústecký | Městys Ročov | 2024-03-25 |
Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov | 600042103 | Středočeský | Obec Postupice | 2024-04-23 |
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice | 600104249 | Pardubický | Česká Třebová | 2024-03-31 |
Základní umělecká škola Světlá nad Sázavou, Nádražní 228, příspěvková organizace | 600002870 | Vysočina | Město Světlá nad Sázavou | 2024-04-22 |
1. mateřská škola Březnice | 600053717 | Středočeský | Město Březnice | 2024-04-08 |
Základní umělecká škola Březnice, Náměstí 2 | 600054870 | Středočeský | Město Březnice | 2024-04-08 |
Mateřská škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace | 600098559 | Liberecký | Město Rovensko pod Troskami | 2024-04-30 |
Základní škola a Mateřská škola Chotusice, okres Kutná Hora | 600046249 | Středočeský | Obec Chotusice | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola Nechvalice, okres Příbram | 600054764 | Středočeský | Obec Nechvalice | 2024-04-23 |
Základní škola Pchery, okres Kladno | 600044416 | Středočeský | Obec Pchery | 2024-04-01 |
Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13 | 600008029 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865 | 600170284 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777 | 600170381 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
STŘEDNÍ ŠKOLA SPOJŮ A INFORMATIKY, TÁBOR, BYDLINSKÉHO 2474 | 600008886 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 | 600008193 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267 | 600008681 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925 | 600022722 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319 | 610400533 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64 | 600002543 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Mateřská škola Bašť, okres Praha - východ | 600051714 | Středočeský | Obec Bášť | 2024-04-15 |
Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb | 600066339 | Karlovarský | Město Aš | 2024-03-31 |
Základní škola a mateřská škola Krušovice, okres Rakovník | 600055663 | Středočeský | Obec Krušovice | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace | 600082865 | Ústecký | Město Louny | 2024-03-31 |
Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace | 650015142 | Vysočina | Město Světlá nad Sázavou | 2024-04-22 |
Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace | 600086755 | Vysočina | Město Světlá nad Sázavou | 2024-04-22 |
Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 | 600102408 | Královéhradecký | Město Vrchlabí | 2024-04-15 |
Mateřská škola, Vrchlabí, Jiráskova 926 | 600101835 | Královéhradecký | Město Vrchlabí | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola Kocbeře, okres Trutnov | 650046706 | Královéhradecký | Obec Kocbeře | 2024-04-18 |
Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23 | 600007995 | Jihočeský | Jihočeský kraj | 2024-03-28 |
Základní škola Přistoupim, okres Kolín | 600045501 | Středočeský | Obec Přistoupim | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola, Chotěvice, okres Trutnov | 650063651 | Královéhradecký | Obec Chotěvice | 2024-04-18 |
Mateřská škola ""Beruška"", Liberec, Na Pískovně 761/3, příspěvková organizace | 600079163 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-04-25 |
Základní škola a mateřská škola Dalovice, okr. K. Vary, příspěvková organizace | 600067459 | Karlovarský | Obec Dalovice | 2024-04-19 |
Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov | 600100316 | Pardubický | Svitavy | 2024-03-28 |
Základní škola T. G. Masaryka, Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máje 55, příspěvková organizace | 600124185 | Zlínský | Město Uherské Hradiště, Masarykovo náměstí 19, 686 01 Uherské Hradiště | 2024-04-12 |
Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, příspěvková organizace | 600114368 | Zlínský | Obec Vysoké Pole, Vysoké Pole 118, 763 25 Újezd | 2024-04-19 |
Základní škola a Mateřská škola Dvory, okres Nymburk, příspěvková organizace | 600050971 | Středočeský | Obec Dvory | 2024-04-15 |
Základní škola Záryby, příspěvková organizace | 600047512 | Středočeský | Obec Záryby | 2024-04-15 |
Mateřská škola Brno, Uzbecká 30, příspěvková organizace | 600107795 | Jihomoravský | Magistrát města Brna | 2024-04-19 |
Mateřská škola Brno, Proškovo nám. 6, příspěvková organizace | 600107094 | Jihomoravský | Statutární město Brno | 2024-04-19 |
Mateřská škola Brno, Hněvkovského 62, příspěvková organizace | 600107124 | Jihomoravský | Statutární město Brno | 2024-04-19 |
Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9. května 489, okres Tábor | 600064867 | Jihočeský | Město Sezimovo Ústí | 2024-03-31 |
Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor | 600064549 | Jihočeský | Město Sezimovo Ústí | 2024-03-31 |
Základní škola Sezimovo Ústí, Švehlova 111, okres Tábor | 600064743 | Jihočeský | Město Sezimovo Ústí | 2024-03-31 |
Mateřská škola Zahrádka Sezimovo Ústí, Kaplického 1037 | 600064271 | Jihočeský | Město Sezimovo Ústí | 2024-03-31 |
Mateřská škola, Český Krumlov, Plešivec I/279 | 600058760 | Jihočeský | Město Český Krumlov | 2024-03-31 |
Mateřská škola U Zámku, Chlumec nad Cidlinou, Poděbradova 636/IV | 668000589 | Královéhradecký | Město Chlumec nad Cidlinou | 2024-04-08 |
Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace | 600076156 | Ústecký | Město Rumburk | 2024-04-03 |
Mateřská škola Rumburk, Sukova 1047/4, příspěvková organizace | 600075630 | Ústecký | Město Rumburk | 2024-04-03 |
Mateřská škola Rumburk, Krásnolipská 463/8, příspěvková organizace | 600075842 | Ústecký | Město Rumburk | 2024-04-03 |
Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace | 600081761 | Ústecký | Obec Liběšice | 2024-04-15 |
Mateřská škola Záboří nad Labem | 600046028 | Středočeský | Obec Záboří nad Labem | 2024-04-15 |
Mateřská škola U Parku, Strakonice, Plánkova 353 | 600063526 | Jihočeský | Město Strakonice | 2024-04-12 |
Gymnázium Valašské Klobouky | 600014339 | Zlínský | Krajský úřad Zlínského kraje, třída Tomáše Bati 21, Zlín | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola Hořičky, okres Náchod | 650048164 | Královéhradecký | Obec Hořičky | 2024-04-05 |
Mateřská škola Volanice | 600092046 | Královéhradecký | Obec Volanice | 2024-04-12 |
Základní škola Žižkov | 600046346 | Středočeský | Město Kutná Hora | 2024-04-15 |
Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace | 600010490 | Liberecký | Liberecký kraj | 2024-04-19 |
Základní škola a Mateřská škola, Podhorní Újezd a Vojice, okres Jičín | 650062671 | Královéhradecký | Obec Podhorní Újezd a Vojice | 2024-04-15 |
Základní škola Františka Josefa Řezáče Liteň | 600043053 | Středočeský | Městys Liteň | 2024-04-12 |
Základní škola Svobodná a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070 | 600062112 | Jihočeský | Město Písek | 2024-03-22 |
Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek, Husovo nám. 725 | 600062155 | Jihočeský | Město Písek | 2024-03-22 |
Mateřská škola Čelákovice, Přístavní 333, příspěvková organizace | 600051919 | Středočeský | Město Čelákovice | 2024-04-12 |
Mateřská škola Chvaletice, okres Pardubice | 600095509 | Pardubický | Chvaletice | 2024-04-10 |
Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod | 600093972 | Královéhradecký | Nové Město nad Metují | 2024-04-12 |
Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace | 650049349 | Plzeňský | Obec Blížejov, 346 01 Blížejov 151 | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace | 600130282 | Vysočina | Obec Velká Losenice | 2024-04-12 |
Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace | 600114180 | Zlínský | Obec Halenkovice Halenkovice 76 763 63 Halenkovice | 2024-04-15 |
Dům dětí a mládeže Stonožka, Nové Město nad Metují, Malecí 588 | 600094260 | Královéhradecký | Městský úřad Nové Město nad Metují | 2024-04-12 |
Základní škola a Mateřská škola Opařany | 600064611 | Jihočeský | Obec Opařany | 2024-04-02 |
Mateřská škola Náměšť nad Oslavou Třebíčská, příspěvková organizace | 600121135 | Vysočina | Město Náměšť nad Oslavou | 2024-04-12 |
Základní škola Slavičín, Hrádek na Vlárské dráze | 600025365 | Zlínský | Krajský úřad Zlínského kraje, třída Tomáše Bati 21, Zlín | 2024-04-15 |
Mateřská škola, ul. Husova 1337, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 600076873 | Ústecký | Město Kadaň | 2024-04-12 |
Mateřská škola, ul. Žitná 615, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace | 600076903 | Ústecký | Město Kadaň | 2024-04-12 |
Mateřská škola, Hostěnice,okr. Brno-venkov, příspěvková organizace | 600109402 | Jihomoravský | Obec. Hostěnice | 2024-04-15 |
Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace | 600148262 | Olomoucký | Obec Dubicko | 2024-03-22 |
Mateřská škola Velké Žernoseky, příspěvková organizace | 600081257 | Ústecký | Velké žernoseky | 2024-04-15 |
Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora | 600046397 | Středočeský | Městys Nové Dvory | 2024-04-12 |
Mateřská škola, Hlinsko, Budovatelů 1229 | 617200858 | Pardubický | Hlinsko | 2024-03-28 |
Základní škola Františka Křižíka Bechyně | 600064671 | Jihočeský | Město Bechyně | 2024-03-22 |
Mateřská škola Jahůdka, Bechyně, Na Libuši 859 | 600064221 | Jihočeský | Město Bechyně | 2024-03-22 |
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace | 600082890 | Ústecký | Město Louny | 2024-03-31 |
Mateřská škola Ledeč nad Sázavou | 600086488 | Vysočina | Město Ledeč nad Sázavou | 2024-03-28 |
Mateřská škola Jaroměř, Lužická 321 | 668001071 | Královéhradecký | Město Jaroměř | 2024-03-31 |
Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352, okres Náchod | 600093913 | Královéhradecký | Město Jaroměř | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Rasošky, okres Náchod | 650063546 | Královéhradecký | Obec Rasošky | 2024-04-02 |
Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace | 600076300 | Ústecký | Město Chřibská | 2024-04-12 |
Základní škola a Mateřská škola Sluhy | 600052087 | Středočeský | Obec Sluhy | 2024-04-08 |
Základní škola Štěchovice, okres Praha - západ, příspěvková organizace | 600053296 | Středočeský | Městys Štěchovice | 2024-04-10 |
Mateřská škola Štěchovice, okres Praha-západ | 600052753 | Středočeský | Městys Štěchovice | 2024-04-10 |
Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice | 650035593 | Jihočeský | Město Kardašova Řečice | 2024-04-12 |
Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizace | 600130525 | Vysočina | Obec Řečice | 2024-04-08 |
Mateřská škola Rabí, okres Klatovy, příspěvková organizace | 664100228 | Plzeňský | Město Rabí | 2024-03-29 |
Základní škola a mateřská škola Bezděkov, okres Klatovy, příspěvková organizace | 650049624 | Plzeňský | Obec Bezděkov | 2024-05-15 |
Mateřská škola Kočička Kočí, okres Chrudim | 691007152 | Pardubický | Kočí | 2024-04-08 |
Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora | 600046362 | Středočeský | Město Čáslav | 2024-04-05 |
Základní škola Zbraslavice, okres Kutná Hora | 600046460 | Středočeský | Obec Zbraslavice | 2024-03-27 |
Základní umělecká škola Český Dub, okres Liberec, příspěvková organizace | 600080218 | Liberecký | Město Český Dub | 2024-04-02 |
Mateřská škola a Základní škola Nový Kostel, okres Cheb, příspěvková organizace | 600066002 | Karlovarský | Obec Nový Kostel | 2024-04-08 |
Základní škola Jílové u Prahy | 600053181 | Středočeský | Město Jílové u Prahy | 2024-04-05 |
Mateřská škola Ždírec | 600116310 | Vysočina | Obec Ždírec | 2024-04-02 |
Základní škola Radostín, okres Liberec, příspěvková organizace | 600080111 | Liberecký | Obec Sychrov | 2024-03-31 |
Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř | 600092330 | Královéhradecký | Obec Ostroměř | 2024-04-09 |
Základní škola a Mateřská škola, Jičíněves | 600092216 | Královéhradecký | Obec Jičíněves | 2024-04-09 |
Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace | 650021576 | Liberecký | Obec Stráž nad Nisou | 2024-04-15 |
Mateřská škola Žižkovo Pole, okres Havlíčkův Brod | 600086089 | Vysočina | Obec Žižkovo Pole | 2024-04-02 |
Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábř. 2567 příspěvková organizace | 600114350 | Zlínský | Statutární město Zlín | 2024-03-28 |
Mateřská škola Zlín, Mariánské nám. 141, příspěvková organizace | 600113523 | Zlínský | Statutární město Zlín | 2024-04-10 |
Mateřská škola Horní Jelení, příspěvková organizace | 600095452 | Pardubický | Horní Jelení | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732 | 600064891 | Jihočeský | Město Tábor | 2024-04-05 |
Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 | 600064875 | Jihočeský | Město Tábor | 2024-04-05 |
Základní škola Tábor, Zborovská 2696 | 600064620 | Jihočeský | Město Tábor | 2024-04-05 |
Mateřská škola Tábor, Kollárova 2497 | 663000327 | Jihočeský | Město Tábor | 2024-04-05 |
Mateřská škola Tábor, Sokolovská 2417 | 663000301 | Jihočeský | Město Tábor | 2024-04-05 |
Mateřská škola, Luže, okres Chrudim | 600089797 | Pardubický | Luže | 2024-04-10 |
Základní umělecká škola Žirovnice, Branka 1 | 600061566 | Vysočina | Město Žirovnice | 2024-03-28 |
Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace | 600084876 | Ústecký | Město Bílina | 2024-03-25 |
Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace | 600084868 | Ústecký | Město Bílina | 2024-03-25 |
Dům dětí a mládeže Bílina | 600084949 | Ústecký | Město Bílina | 2024-03-25 |
Centrální školní jídelna Bílina, Nábřeží 381, příspěvková organizace | 600084965 | Ústecký | Město Bílina | 2024-03-25 |
Základní škola, Náchod, 1. Máje 365 | 650064496 | Královéhradecký | Město Náchod | 2024-03-20 |
Základní škola Týniště nad Orlicí | 600097641 | Královéhradecký | Město Týniště nad Orlicí | 2024-04-08 |
Základní škola a mateřská škola, Kunčice nad Labem | 650048431 | Královéhradecký | Obec Kunčice nad Labem | 2024-04-08 |
Základní škola a mateřská škola Bukovany, okres Hodonín, příspěvková organizace | 600116123 | Jihomoravský | Obec Bukovany | 2024-04-08 |
Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace | 600133869 | Moravskoslezský | Obec Horní Bludovice | 2024-04-08 |
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov | 650047486 | Středočeský | Město Stochov | 2024-04-05 |
2. mateřská škola Dobříš | 600053768 | Středočeský | Město Dobříš | 2024-03-28 |
Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram | 600054411 | Středočeský | Město Dobříš | 2024-03-28 |
2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram | 600054420 | Středočeský | Město Dobříš | 2024-03-28 |
Základní umělecká škola Dobříš, příspěvková organizace | 600054918 | Středočeský | Město Dobříš | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd | 600057488 | Jihočeský | Obec Kamenný Újezd | 2024-04-08 |
Mateřská škola Židovice, příspěvková organizace | 691013187 | Ústecký | Obec židovice | 2024-04-09 |
Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace | 600076105 | Ústecký | Obec Lipová | 2024-03-29 |
Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace | 600130843 | Vysočina | Obec Bory | 2024-04-08 |
Základní škola a mateřská škola Kunovice, okres Vsetín, příspěvková organizace | 600149901 | Zlínský | Obec Kunovice, Kunovice 153, 756 44 Loučka | 2024-04-05 |
Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín | 600092453 | Královéhradecký | Obec Stará Paka | 2024-04-02 |
Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace | 600138089 | Moravskoslezský | obec Tichá | 2024-04-08 |
Zařízení školního stravování v Letňanech | 691001375 | Praha | Městská část Praha 18 | 2024-04-01 |
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, LUŽANY, OKRES JIČÍN | 650062728 | Královéhradecký | Obec Lužany | 2024-04-03 |
Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu | 600103803 | Pardubický | Česká Třebová | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Slaná, příspěvková organizace | 600099245 | Liberecký | Obec Slaná | 2024-04-15 |
Mateřská škola Chlumčany, okres Louny, příspěvková organizace | 600082628 | Ústecký | Obec Chlumčany | 2024-03-27 |
Mateřská škola Okříšky, příspěvková organizace | 600121160 | Vysočina | Městys Okříšky | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace | 600124410 | Zlínský | Obec Prakšice, 687 56 Prakšice 29 | 2024-04-02 |
Mateřská škola Trnava, okres Zlín, příspěvková organizace | 600113761 | Zlínský | Obec Trnava, Trnava 156, 763 18 | 2024-03-30 |
Základní škola Trnava, okr. Zlín | 600114481 | Zlínský | Obec Trnava, Trnava 156, 763 18 | 2024-03-30 |
Základní škola a Mateřská škola Kostelec, příspěvková organizace | 600116930 | Vysočina | Obec Kostelec | 2024-03-28 |
Mateřská škola Studénka, Komenského 700, příspěvková organizace | 600137422 | Moravskoslezský | Město Studénka | 2024-04-05 |
Mateřská škola Lučany nad Nisou, příspěvková organizace | 600078019 | Liberecký | Město Lučany nad Nisou | 2024-04-10 |
Základní škola, Lučany nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace | 600078451 | Liberecký | Město Lučany nad Nisou | 2024-04-10 |
Mateřská škola Písty, okr. Nymburk | 600050246 | Středočeský | Obec Písty | 2024-04-02 |
Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace | 600050939 | Středočeský | Město Nymburk | 2024-03-29 |
Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - příspěvková organizace | 600050858 | Středočeský | Město Nymburk | 2024-03-29 |
Základní škola Nelahozeves, okres Mělník | 600047466 | Středočeský | Obec Nelahozeves | 2024-03-22 |
Základní škola a Mateřská škola, Pecka, okres Jičín | 600092151 | Královéhradecký | Městys Pecka | 2024-03-25 |
Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora n. Vlt., okres Příbram | 600054497 | Středočeský | Město Krásná Hora nad Vltavou | 2024-04-01 |
Základní škola Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace | 600049060 | Středočeský | Město Bělá pod Bezdězem | 2024-03-27 |
Základní škola a mateřská škola Potůčky, okres Karlovy Vary | 600067327 | Karlovarský | Obec Potůčky | 2024-04-02 |
Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy | 600100324 | Pardubický | Opatovec | 2024-03-22 |
Základní škola a Mateřská škola Kostelany, okres Kroměříž | 600118312 | Zlínský | Obec Kostelany, Kostelany 48, 767 01 Kroměříž | 2024-03-28 |
Základní škola Svitávka, okres Blansko, příspěvková organizace | 600106331 | Jihomoravský | Městys Svitávka | 2024-03-31 |
Mateřská škola Stašov, příspěvková organizace | 691004331 | Středočeský | Obec Stašov | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace | 600106136 | Jihomoravský | Obec Žďárná | 2024-03-28 |
Mateřská škola se speciálními třídami Kamenice nad Lipou, Na Besídce 632, okres Pelhřimov | 600061141 | Vysočina | Město Kamenice nad Lipou | 2024-03-28 |
Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov | 600061388 | Vysočina | Město Kamenice nad Lipou | 2024-03-28 |
Mateřská škola Montessori Jablonec nad Nisou, Zámecká 10, příspěvková organizace | 691000387 | Liberecký | Statutární město Jablonec nad Nisou | 2024-03-28 |
Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Hřbitovní 10, příspěvková organizace | 691003491 | Liberecký | Statutární město Jablonec nad Nisou | 2024-03-28 |
Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 | 600092101 | Královéhradecký | Město Jičín | 2024-03-28 |
Mateřská škola, Jičín, Fügnerova 750 | 600091660 | Královéhradecký | Město Jičín | 2024-03-28 |
Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1 | 600092518 | Královéhradecký | Město Jičín | 2024-03-28 |
Mateřská škola, Lanškroun, Vančurova 87, okres Ústí nad Orlicí | 600103374 | Pardubický | Lanškroun | 2024-03-26 |
Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí | 600104648 | Pardubický | Lanškroun | 2024-03-26 |
Základní škola a mateřská škola Jindřichovice, příspěvková organizace | 691016798 | Karlovarský | Obec Jindřichovice | 2024-04-02 |
Mateřská škola Horní Slavkov, Sportovní 713, příspěvková organizace | 600072720 | Karlovarský | Město Horní Slavkov | 2024-03-22 |
Základní umělecká škola Hořice, Havlíčkova 1107 | 600092526 | Královéhradecký | Město Hořice | 2024-03-27 |
Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín | 600092364 | Královéhradecký | Město Hořice | 2024-03-27 |
Dům dětí a mládeže, Hradec Králové, Rautenkrancova 1241 | 600089100 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola, Nový Hradec Králové, Pešinova 146 | 600088847 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452 | 600088863 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838 | 600089053 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní umělecká škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 | 600089045 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace | 600114317 | Zlínský | Obec Nedašov, Nedašov 370, 763 32 | 2024-03-29 |
3. základní škola, Rakovník, Okružní 2331 | 600055841 | Středočeský | Město Rakovník | 2024-03-25 |
Mateřská škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 600123278 | Zlínský | Město Hluk Hřbitovní č. 140, 687 25 Hluk | 2024-03-28 |
Mateřská škola Třešť, příspěvková organizace | 600116638 | Vysočina | Město Třešť | 2024-03-27 |
Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace | 600080145 | Liberecký | Obec Habartice | 2024-03-31 |
Mateřská škola Vinohrady Rakovník, Zd.Štěpánka 2232 | 600055477 | Středočeský | Město Rakovník | 2024-03-25 |
Mateřská škola Klubíčko | 600054047 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Mateřská škola 28. října 55, Příbram VII | 600054063 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Mateřská škola, Příbram III, Jungmannova 91 | 600054110 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Mateřská škola, Příbram VIII, Školní 131 | 600054136 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Mateřská škola pod Svatou Horou | 600054144 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Mateřská škola Jasenná, okres Zlín, příspěvková organizace | 600113329 | Zlínský | Obec Jasenná, Jasenná 255, 763 13 Jasenná u Vizovic | 2024-04-02 |
Základní škola a Mateřská škola Krakovany, okres Kolín | 600045307 | Středočeský | Obec Krakovany | 2024-03-27 |
Základní škola a mateřská škola Velhartice, příspěvková organizace | 650032110 | Plzeňský | Obec Velhartice, Velhartice 134, 341 42 Velhartice | 2024-04-05 |
Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 | 600054896 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Základní škola pod Svatou Horou, Příbram | 600054543 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337 | 600054551 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 | 600054594 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Školní jídelna, Příbram VIII, Školní 75 | 600054969 | Středočeský | Město Příbram | 2024-03-25 |
Mateřská škola, Skuteč, Osady Ležáků 767, okres Chrudim | 600090141 | Pardubický | Skuteč | 2024-03-22 |
Mateřská škola Klíček, Hradec Králové, Urxova 342 | 600088448 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Mateřská škola Sluníčko, Hradec Králové, Štefánikova 373 | 668000538 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Mateřská škola, Hradec Králové-Věkoše, K Sokolovně 349 | 600088456 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 | 600088804 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 | 600088901 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 | 600088561 | Královéhradecký | Město Hradec Králové | 2024-03-28 |
Základní škola a mateřská škola Velhartice, příspěvková organizace | 650032110 | Plzeňský | Obec Velhartice | 2024-04-05 |
Mateřská škola Třebíč, Bartuškova ul., příspěvková organizace | 600121607 | Vysočina | Město Třebíč | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Vysoká Pec, okres Chomutov, příspěvková organizace | 600077624 | Ústecký | Obec Vysoká Pec | 2024-03-27 |
Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace | 600142795 | Moravskoslezský | obec Oldřišov | 2024-04-10 |
Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 650026322 | Moravskoslezský | Statutární město Ostrava městský obvod Radvanice a Bartovice | 2024-04-08 |
Mateřská škola Bílov, příspěvková organizace | 600138313 | Moravskoslezský | Obec Bílov | 2024-04-15 |
Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace | 600143082 | Moravskoslezský | Obec Bohuslavice | 2024-04-18 |
Mateřská škola Vratimov, Na Vyhlídce 25 | 600133354 | Moravskoslezský | Město Vratimov | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace | 600134458 | Moravskoslezský | Obec Ostravice | 2024-04-24 |
Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace | 600074030 | Liberecký | Město Jablonné v Podještědí | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17 | 600106179 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26 | 600106161 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Základní škola Blansko, Erbenova 13 | 600106381 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2 | 600106187 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Mateřská škola Blansko, Rodkovského 2a, příspěvková organizace | 600105211 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Mateřská škola Blansko, Údolní 8, příspěvková organizace | 600105733 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Mateřská škola Blansko, Těchov 124, příspěvková organizace | 600105717 | Jihomoravský | Město Blansko | 2024-03-28 |
Základní škola Zruč nad Sázavou | 600046478 | Středočeský | Město Zruč nad Sázavou | 2024-03-22 |
Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou | 600046516 | Středočeský | Město Zruč nad Sázavou | 2024-03-22 |
Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou | 600046095 | Středočeský | Město Zruč nad Sázavou | 2024-03-22 |
Mateřská škola Malostranská Zruč nad Sázavou | 600046087 | Středočeský | Město Zruč nad Sázavou | 2024-03-22 |
Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov | 600061540 | Vysočina | Město Humpolec | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace | 600079848 | Liberecký | Obec Dlouhý Most | 2024-04-01 |
Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace | 600007651 | Středočeský | Krajský úřad Středočeského kraje | 2024-03-21 |
Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114 | 600170233 | Středočeský | Krajský úřad Středočeského kraje | 2024-03-21 |
1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace | 600114198 | Zlínský | Město Napajedla, Masarykovo nám. 89, 763 61 Napajedla | 2024-03-25 |
2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace | 600114121 | Zlínský | Město Napajedla, Masarykovo nám. 89, 763 61 Napajedla | 2024-03-25 |
Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace | 600061485 | Vysočina | Město Pelhřimov | 2024-03-22 |
Mateřská škola Slaný, Cyrila Boudy č. 284, okres Kladno | 600043673 | Středočeský | Město Slaný | 2024-03-20 |
Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 | 600012115 | Královéhradecký | Královéhradecký kraj | 2024-03-20 |
Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola | 600012891 | Královéhradecký | Královéhradecký kraj | 2024-03-20 |
Střední uměleckoprůmyslová škola sochařská a kamenická, Hořice, příspěvková organizace | 600012077 | Královéhradecký | Královéhradecký kraj | 2024-03-20 |
Dětský domov, základní škola a školní jídelna, Dolní Lánov 240 | 600029913 | Královéhradecký | Královéhradecký kraj | 2024-03-20 |
Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim | 600090663 | Pardubický | Orel | 2024-03-22 |
Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim | 600090604 | Pardubický | Skuteč | 2024-03-22 |
Školní jídelna Hostomice | 600043240 | Středočeský | Město Hostomice | 2024-03-20 |
Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace | 600074943 | Liberecký | Město Nový Bor | 2024-03-20 |
Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace | 650049691 | Plzeňský | Obec Halže | 2024-03-20 |
Základní umělecká škola Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255, okres Klatovy | 691003483 | Plzeňský | Město Sušice | 2024-03-25 |
Základní škola, Bojanov, okres Chrudim | 650041330 | Pardubický | Bojanov | 2024-03-25 |
Mateřská škola, Bojanov, okres Chrudim | 600090043 | Pardubický | Bojanov | 2024-03-25 |
Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno | 600044106 | Středočeský | Obec Bratronice | 2024-03-20 |
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace | 600127605 | Jihomoravský | Městys Mikulovice | 2024-03-22 |
Mateřská škola, Horní Brusnice | 650047796 | Královéhradecký | Obec Horní Brusnice | 2024-03-22 |
Základní škola Skuhrov, okres Havlíčkův Brod | 600086933 | Vysočina | Obec Skuhrov | 2024-03-20 |
Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace | 600099393 | Liberecký | Město Semily | 2024-03-28 |
Středisko volného času dětí a mládeže Semily, příspěvková organizace | 600099512 | Liberecký | Město Semily | 2024-03-28 |
Mateřská škola Na Olešce Semily, příspěvková organizace | 600099482 | Liberecký | Město Semily | 2024-03-28 |
Základní škola Čechtice, okres Benešov, příspěvková organizace | 600041981 | Středočeský | Městys Čechtice | 2024-03-21 |
Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace | 650032829 | Plzeňský | Město Mirošov, Míru 53. 338 43 Mirošov | 2024-03-28 |
Základní škola Hoštice - Heroltice, okres Vyškov, příspěvková organizace | 600125564 | Jihomoravský | Obec Hoštice-Heroltice | 2024-03-28 |
Základní škola a mateřská škola Vysoká, okres Mělník | 600047601 | Středočeský | Obec Vysoká | 2024-03-20 |
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí | 600104761 | Pardubický | Dolní Čermná | 2024-03-20 |
Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 600124525 | Zlínský | Město Uherský Ostroh, Zámecká 24, 687 24 Uherský Ostroh | 2024-03-20 |
Mateřská škola Sušice, Tylova 920, okres Klatovy, příspěvková organizace | 600068170 | Plzeňský | Město Sušice | 2024-03-20 |
Základní škola Žďár nad Sázavou, Švermova 4 | 600130339 | Vysočina | Město Žďár nad Sázavou | 2024-03-20 |
Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 | 600130312 | Vysočina | Město Žďár nad Sázavou | 2024-03-20 |
Mateřská škola Mikulov, Pod Strání 6, okres Břeclav, příspěvková organizace | 600111601 | Jihomoravský | Město Mikulov | 2024-04-10 |
Základní škola a Mateřská škola Týnec, okres Břeclav, příspěvková organizace | 600112624 | Jihomoravský | Obec Týnec | 2024-04-08 |
Mateřská škola ROZMARÝNEK, Praha 13, Chlupova 1799 | 600037606 | Praha | Městská část Praha 13 | 2024-04-15 |
Mateřská škola, Praha 8, Libčická 6 | 600039552 | Praha | Městská část Praha 8 | 2024-04-17 |
Mateřská škola, Praha 8, Šiškova 2 | 600039676 | Praha | Městská část Praha 8 | 2024-04-17 |
Mateřská škola, Praha 13, Běhounkova 2300 | 600037983 | Praha | Městská část Praha 13 | 2024-04-15 |
Základní škola a mateřská škola Smolkova v Praze 12 | 600037410 | Praha | Městská část Praha 12 | 2024-04-19 |
Mateřská škola, Práče, okres Znojmo - příspěvková organizace | 600127206 | Jihomoravský | Obec Práče | 2024-04-09 |
Základní škola a Mateřská škola, Rybníky, okres Znojmo, příspěvková organizace | 600127800 | Jihomoravský | Obec Rybníky | 2024-04-15 |
Mateřská škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace | 664000037 | Plzeňský | Město Horšovský Týn | 2024-03-22 |
Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace | 600136507 | Moravskoslezský | https://www.havirov-city.cz/ | 2024-03-26 |
Základní škola Bruntál, Cihelní 6 | 600131807 | Moravskoslezský | Město Bruntál | 2024-04-15 |
Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 600138011 | Moravskoslezský | Město Kopřivnice | 2024-03-31 |
Základní škola Havířov - Město M. Kudeříkové 14 okres Karviná, příspěvková organizace | 600136400 | Moravskoslezský | Statutární město Havířov | 2024-03-26 |
Mateřská škola Brťov-Jeneč, okres Blansko, příspěvková organizace | 600105601 | Jihomoravský | Obec Brťov-Jeneč | 2024-04-15 |
Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace | 600013812 | Jihomoravský | Jihomoravský kraj | 2024-03-22 |
Základní škola Cetkovice, okres Blansko, příspěvková organizace | 600106438 | Jihomoravský | Obec Cetkovice | 2024-03-27 |
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace | 600115861 | Jihomoravský | Obec Blatnice pod Svatým Antonínkem | 2024-04-08 |
Mateřská škola Velké Bílovice, příspěvková organizace | 600111733 | Jihomoravský | Město Velké Bílovice | 2024-04-08 |
Mateřská škola Černá Hora, příspěvková organizace | 600105237 | Jihomoravský | Městys Černá Hora | 2024-04-12 |
Mateřská škola Hodonín, Jilemnického 3, příspěvková organizace | 600114783 | Jihomoravský | Město Hodonín | 2024-04-05 |
Mateřská škola, Trboušany, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | 600109917 | Jihomoravský | Obec Trboušany | 2024-03-31 |
Základní škola a Mateřská škola Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizace | 600125751 | Jihomoravský | Obec Nemojany | 2024-04-15 |
Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace | 650071409 | Jihomoravský | Město Klobouky u Brna | 2024-03-25 |
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace | 600112292 | Jihomoravský | Město Břeclav | 2024-03-28 |
Mateřská škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, příspěvková organizace | 600109852 | Jihomoravský | Obec Bílovice nad Svitavou | 2024-04-17 |
Mateřská škola Zámecká, Rosice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 600110133 | Jihomoravský | Město Rosice | 2024-04-12 |
Mateřská škola Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace | 619801123 | Moravskoslezský | Obec Jistebník | 2024-03-27 |
Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace | 600136388 | Moravskoslezský | obec Dětmarovice | 2024-03-28 |
Základní škola a mateřská škola Hlučín-Bobrovníky, příspěvková organizace | 600142604 | Moravskoslezský | město Hlučín | 2024-03-22 |
Mateřská škola Kostelní, Praha 7, Kostelní 37/7 | 600039307 | Praha | Městská část Praha 7 | 2024-04-16 |
Mateřská škola Praha - Radotín | 600037631 | Praha | Městská část Praha 16 | 2024-04-15 |
Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace | 600138143 | Moravskoslezský | Město Nový Jičín | 2024-03-26 |
Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, příspěvková organizace | 600145182 | Moravskoslezský | ÚMOb Ostrava-Jih | 2024-03-20 |
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace | 600145093 | Moravskoslezský | ÚMOb Ostrava-Jih | 2024-03-20 |
Mateřská škola Ostrava-Výškovice, Staňkova 33, příspěvková organizace | 674000510 | Moravskoslezský | ÚMOb Ostrava-Jih | 2024-03-20 |
Mateřská škola Ostrava-Dubina, F. Formana 13, příspěvková organizace | 600144534 | Moravskoslezský | ÚMOb Ostrava-Jih | 2024-03-20 |
Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace | 600110966 | Jihomoravský | Obec Hrušovany u Brna | 2024-04-02 |
Mateřská škola Jevišovka, příspěvková organizace | 691012831 | Jihomoravský | Obec Jevišovka | 2024-03-28 |
Mateřská škola Rozseč nad Kunštátem, okres Blansko, příspěvková organizace | 600105466 | Jihomoravský | Obec Rozseč nad Kunštátem | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace | 651031567 | Jihomoravský | Obec Vysoké Popovice | 2024-04-26 |
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace | 600112454 | Jihomoravský | Obec Nikolčice | 2024-04-12 |
Mateřská škola Na Chodovci, Praha 4, Měchenická 2540 | 600036651 | Praha | Městská část Praha 4 | 2024-03-28 |
Mateřská škola, Praha 4, Svojšovická 3 | 600036766 | Praha | Městská část Praha 4 | 2024-03-28 |
Spořilovská mateřská škola, Praha 4, Jihozápadní 4 | 600036421 | Praha | Městská část Praha 4 | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 2 | 600037193 | Praha | Městská část Praha 4 | 2024-03-28 |
Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 | 600037355 | Praha | Městská část Praha 4 | 2024-03-28 |
Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600 | 600036146 | Praha | Městská část Praha 3 | 2024-03-31 |
Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 600133729 | Moravskoslezský | OBEC FRYČOVICE | 2024-04-04 |
Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139 | 600038441 | Praha | Městská část Praha 5 | 2024-03-28 |
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007 | 600038424 | Praha | Městská část Praha 5 | 2024-03-28 |
Mateřská škola, Praha 5 - Smíchov, Kroupova 2775 | 600037665 | Praha | Městská část Praha 5 | 2024-03-28 |
Mateřská škola, Praha 5 - Košíře, Peroutkova 1004 | 600038149 | Praha | Městská část Praha 5 | 2024-03-28 |
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice | 600115551 | Jihomoravský | Obec Ratíškovice | 2024-03-22 |
Mateřská škola, Praha 4 , Hrabákova 2000 | 600036880 | Praha | Městská část Praha 11 | 2024-04-12 |
Mateřská škola, Praha 4, Křejpského 1503 | 612300765 | Praha | Městská část Praha 11 | 2024-04-12 |
Internátní mateřská škola, Praha 4, Stachova 518 | 600036936 | Praha | Městská část Praha 11 | 2024-04-12 |
Mateřská škola, Praha 4, A. Drabíkové 536 | 600036243 | Praha | Městská část Praha 11 | 2024-04-12 |
Mateřská škola Vítkov, Husova 629, okres Opava, příspěvková organizace | 600141632 | Moravskoslezský | město Vítkov | 2024-04-05 |
Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace | 600143074 | Moravskoslezský | město Vítkov | 2024-04-05 |
Mateřská škola Turnov, Zborovská 914, příspěvková organizace | 600098885 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Mateřská škola Turnov, 28. října 757, příspěvková organizace | 600098621 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Mateřská škola Turnov, Bezručova 590, příspěvková organizace | 600098869 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Waldorfská mateřská škola Turnov, příspěvková organizace | 600098648 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Mateřská škola Turnov-Mašov, příspěvková organizace | 600098915 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Základní škola Turnov, 28. října 18, příspěvková organizace | 600099288 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace | 600099415 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov, příspěvková organizace | 600099547 | Liberecký | Město Turnov | 2024-03-20 |
Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace | 600013359 | Jihomoravský | Jihomoravský kraj | 2024-03-22 |
Mateřská škola J. A. Komenského, Česká Skalice | 668000899 | Královéhradecký | Město Česká Skalice | 2024-03-28 |
Mateřská škola Praha 5 - Řeporyje | 600038106 | Praha | Městská část Praha-Řeporyje | 2024-04-10 |
Mateřská škola, Liberec, Dětská 461, příspěvková organizace | 600079091 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Mateřská škola ""Klubíčko"", Liberec, Jugoslávská 128/1, příspěvková organizace | 600079121 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace | 600133931 | Moravskoslezský | obec Kozlovice | 2024-03-27 |
Mateřská škola Národní se zaměřením na ranou péči | 600035191 | Praha | Městská část Praha 1 | 2024-05-07 |
Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace | 600080340 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace | 600080307 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola, Liberec, Dobiášova 851/5, příspěvková organizace | 600079872 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace | 600080013 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA, LIBEREC, JABLOŇOVÁ 564/43, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE | 600079899 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola a Mateřská škola Ostašov, Liberec, příspěvková organizace | 650018273 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace | 600080293 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace | 600079945 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace | 600079996 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace | 600080323 | Liberecký | Statutární město Liberec | 2024-03-21 |
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Brno, Kotlářská, příspěvková organizace | 600030245 | Jihomoravský | Jihomoravský kraj | 2024-03-22 |