Konkurzy na ředitele škol a školských zařízení

Na této stránce naleznete přehlednou tabulku aktuálně vyhlášených výběrových řízení na pracovní místa ředitelek / ředitelů škol a školských zařízení zřizovaných veřejnými zřizovateli v celé ČR. V přehledu se zobrazují všechny konkurzy evidované ČŠI na základě hlášení zřizovatelů.

Obsah je možné řadit dle: data uzávěrky přihlášek, krajů a názvu organizace. Proklikem na název organizace se zobrazí webové stránky zřizovatele, kde je na úřední desce zveřejněno vyhlášení konkurzu včetně dalších informací. Podmínky konání konkursních řízení jsou stanoveny vyhláškou  č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, ve znění pozdějších předpisů.

Pokud jste veřejný zřizovatel a vámi vyhlášený konkurz v seznamu není, ujistěte se, že jste na ČŠI odeslali informaci o konkurzu s žádostí o nominaci zástupců do konkurzní komise. Data v přehledu jsou každý den aktualizována dle databáze ČŠI.

Název školy
REDIZO
Kraj
Vyhlašovatel
Vyhlášeno do
Základní škola a mateřská škola Svébohov, okres Šumperk, příspěvková organizace600148203OlomouckýObec Svébohov2024-06-19
Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk600148611OlomouckýMěsto Šumperk2024-07-10
Základní umělecká škola Václava Snítila, Mimoň, příspěvková organizace600075095LibereckýMěsto Mimoň2024-08-29
Základní škola a Mateřská škola Křelov-Břuchotín, příspěvková organizace650061357OlomouckýObec Křelov-Břuchotín2024-05-30
Základní škola a mateřská škola Svébohov, okres Šumperk, příspěvková organizace600148203OlomouckýObec Svébohov2024-06-19
Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizace650022599OlomouckýObec Blatec2024-06-21
Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace600148211OlomouckýObec Bratrušov2024-06-07
Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace650044061OlomouckýObec Měrovice nad Hanou2024-05-27
Základní škola Vilémov, okres Olomouc, příspěvková organizace600140474OlomouckýObec Vilémov2024-05-31
Mateřská škola Sedlec, okr. České Budějovice600057062JihočeskýObec Sedlec2024-06-17
Základní umělecká škola Heřmanův Městec, okres Chrudim600090787PardubickýHeřmanův Městec2024-06-14
Mateřská škola Drobovice 76600045714StředočeskýObec Drobovice2024-06-12
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Horní Dvořiště600059430JihočeskýObec Horní Dvořiště2024-06-17
Základní škola a Mateřská škola Velká Dobrá500000071StředočeskýObec Velká Dobrá2024-06-14
Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník600055752StředočeskýObec Čistá2024-06-17
Základní škola Hrotovice600121691VysočinaMěsto Hrotovice2024-06-14
Mateřská škola Blšany600083128ÚsteckýMěsto Blšany2024-06-07
Mateřská škola Dnešice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace600069907PlzeňskýObec Dnešice2024-06-13
Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace600079970LibereckýStatutární město Liberec2024-06-06
Mateřská škola, Liberec, Dětská 461, příspěvková organizace600079091LibereckýStatutární město Liberec2024-06-06
Svazkové základní školy Pod Beckovem500000069StředočeskýSvazek obcí Pod Beckovem2024-06-12
Základní škola Modrý vrch500000070StředočeskýDobrovolný svazek obcí Modrý vrch2024-06-11
Mateřská škola Ostrava, Šafaříkova 9, příspěvková organizace600144411MoravskoslezskýStatutární město Ostrava, Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz2024-06-11
Školní jídelna Benešov, Dukelská 1818600042308StředočeskýMěsto Benešov2024-06-05
Školní jídelna Benešov, Jiráskova 888600042316StředočeskýMěsto Benešov2024-06-05
Základní škola a Mateřská škola Mlečice, příspěvková organizace650049501PlzeňskýObec Mlečice2024-06-11
Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191600007171StředočeskýKrajský úřad Středočeského kraje2024-06-05
Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090600022161StředočeskýKrajský úřad Středočeského kraje2024-06-05
Základní škola a mateřská škola Oslavice, příspěvková organizace600130584VysočinaObec Oslavice2024-05-29
Mateřská škola Straškov-Vodochody, okres Litoměřice600081168ÚsteckýObec Straškov-Vodochody2024-06-07
Základní škola a Mateřská škola Pržno, okres Vsetín600149838ZlínskýObec Pržno, Pržno 7, 756 23 Jablůnka2024-06-07
Mateřská škola Chrustenice, okres Beroun600042537StředočeskýObec Chrustenice2024-06-03
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039, příspěvková organizace600073891PlzeňskýMěsto Stříbro2024-06-17
Lesní mateřská škola Hliněnka500000072ÚsteckýMěsto Litoměřice2024-06-03
Mateřská škola Paceřice, příspěvková organizace600079392LibereckýObec Paceřice2024-06-03
Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové600088588KrálovéhradeckýObec Nechanice2024-06-06
Základní škola a Mateřská škola Nezdenice, okres Uherské Hradiště600124274ZlínskýObec Nezdenice, 687 32 Nezdenice 722024-06-05
Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí600015874VysočinaKraj Vysočina2024-05-31
Mateřská škola, Česká Lípa, Arbesova 411, příspěvková organizace600074358LibereckýMěsto Česká Lípa2024-05-29
Svazková základní škola LOŠBATES500000068StředočeskýLOŠBATES, dobrovolný svazek obcí2024-05-30
Mateřská škola, Náchod, Komenského 301668000422KrálovéhradeckýMěsto Náchod2024-05-31
Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okres Chomutov600077527ÚsteckýObes Strupčice2024-06-03
Dětský domov, Frýdlant, Větrov 3005, příspěvková organizace600029166LibereckýLiberecký kraj2024-05-31
Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek600062023JihočeskýMěstys Bernartice2024-05-28
Mateřská škola, Dvůr Králové nad Labem, Drtinova 1444668000970KrálovéhradeckýMěsto Dvůr Králové nad Labem2024-05-31
Základní škola a mateřská škola, Křižany - Žibřidice, příspěvková organizace600079821LibereckýObec Křižany2024-05-31
Mateřská škola Žatec, U Jezu 2903, okres Louny600082342ÚsteckýMěsto Žatec2024-05-31
Dům dětí a mládeže, Rumburk, U stadionu 1133, příspěvková organizace600028941ÚsteckýÚstecký kraj2024-05-31
Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace650030541LibereckýObec Roztoky u Jilemnice2024-05-30
Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizace600124151ZlínskýObec Popovice, Popovice 303, 686 04, okres Uherské Hradiště2024-05-30
Dětský domov, základní škola a školní jídelna, Dolní Lánov 240600029913KrálovéhradeckýKrálovéhradecký kraj2024-05-24
Mateřská škola Zlámanec, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace600123243ZlínskýObec Zlámanec, okr. Uherské Hradiště Zlámanec 95, 687 12 Bílovice2024-05-24
Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice600081559ÚsteckýObec Podsedice2024-05-27
Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace600131840MoravskoslezskýMěsto Horní Benešov2024-05-29
Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace650013620PlzeňskýObec Břasy2024-05-24
Základní škola Svobodné Heřmanice, okres Bruntál600131777MoravskoslezskýObec Svobodné Heřmanice2024-05-24
Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace650059743PlzeňskýObec Pńovany2024-05-24
Mateřská škola Bystřice, okres Benešov600041875StředočeskýMěsto Bystřice2024-05-24
Základní škola a Mateřská škola, Pec pod Sněžkou, okres Trutnov650033213KrálovéhradeckýMěsto Pec pod Sněžkou2024-05-24
Mateřská škola Kasejovice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace600069982PlzeňskýMěsto Kasejovice2024-06-24
Mateřská škola Počátky, okres Pelhřimov600060969VysočinaMěsto Počátky2024-05-24
Mateřská škola POHÁDKA, Praha 13, Janského 2187600038092PrahaMěstská část Praha 132024-07-01
Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139600038441PrahaMěstská část Praha 52024-06-19
Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace600106080JihomoravskýObec Úsobrno2024-06-16
Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace600110842JihomoravskýObec Moravské Bránice2024-06-10
Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace600106080JihomoravskýObec Úsobrno2024-06-16
Základní škola a mateřská škola, Příbram na Moravě, okres Brno-venkov, příspěvková organizace600111270JihomoravskýObec Příbram na Moravě2024-06-03
Základní škola Hoštice - Heroltice, okres Vyškov, příspěvková organizace600125564JihomoravskýObec Hoštice- Heroltice2024-06-14
Mateřská škola, Praha 10, Štěchovická 4/1981, příspěvková organizace600040704PrahaMěstská část Praha 102024-07-04
Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace600003981Moravskoslezský2024-06-03
Mateřská škola, Jinačovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace600109437JihomoravskýObec Jinačovice2024-06-10
Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené a vady řeči, Plzeň, Lazaretní 25600022960PlzeňskýPlzeňský kraj2024-05-24
Škola v přírodě a školní jídelna Janov nad Nisou, příspěvková organizace691015864PrahaMěstská část Praha 12024-06-10
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace600115135JihomoravskýObec Lovčice2024-06-17
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace600111148JihomoravskýObec Sokolnice2024-06-07
Mateřská škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace600109518JihomoravskýMěsto Modřice2024-05-31
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace600106152JihomoravskýObec Benešov2024-05-28
Základní škola a Mateřská škola Moravské Prusy, příspěvková organizace600125998JihomoravskýObec Prusy-Boškůvky2024-05-24
Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content