O nás

Budujeme jednotný metodický portál MŠMT

Prostřednictvím této platformy chceme vytvořit jednotný kanál pro sdílení informací o vzdělávání pro odbornou (ředitelé, učitelé a další zaměstnanci škol a školských zařízení) a širokou veřejnost (děti, žáci, studenti, rodiče a další zájemci), který bude sloužit uživatelům napříč systémem českého vzdělávání.

Celý projekt probíhá v partnerské spolupráci MŠMT s dalšími orgány veřejné správy, aktéry neziskové sektoru a dalšími zainteresovanými komunitami, přičemž obsah chceme dále rozvíjet za pomoci vzájemného konstruktivního dialogu mezi aktéry vzdělávací soustavy s respektem k jejich potřebám.

Tento web je jednotným komunikačním metodickým kanálem MŠMT, jehož cílem je poskytovat dostupné informace pro každého, a zároveň garantovat správnost a aktuálnost poskytovaných informací.

Web má rovněž poskytnout prostor ke sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe v aktuálních tématech z oblasti školství. Současnou situaci v souvislosti s pandemií Covid-19 považujeme za vhodný prostor právě pro takové společné získávání nových poznatků i prostřednictvím tohoto webu.

Vize a principy edu.cz

  • V partnerské spolupráci veřejné správy, neziskového sektoru a komunity.
  • Obsah založený na dialogu a skutečných potřebách.
  • Aktivní zapojení a spolupráce s odbornou veřejností.
  • Jeden komunikační kanál a vše na jednom místě.
  • Garantované informace, sdílení a dobrá praxe, aplikovaná zkušenost z COVID-19.

Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content