Veřejná konzultace k Dlouhodobému záměru vzdělávání ČR 2023-2027 otevřena

Strategie MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) spustilo v termínu 30. 6. 2023 - 7. 8. 2023 veřejnou konzultaci k návrhu připravovaného Dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy ČR na období 2023-2027 (dále jen DZ ČR 2023-2027). Jde o on-line konzultaci, do které se může zapojit kdokoliv z veřejnosti prostřednictvím online formuláře. Vážíme si Vaší konstruktivní zpětné vazby, a proto prosíme o zaslání Vašich návrhů (ne komentářů), pomocí kterých budeme moci vylepšit podobu DZ ČR 2023-2027. Návrh DZ ČR 2023-2027 si můžete stáhnout na konci této stránky.


Odkaz na formulář pro zpětnou vazbu

online formulář -> KONZULTACE BYLA ZAHÁJENA dne 30. 6. 2023!

Abychom s Vašimi připomínkami mohli pracovat, žádáme Vás o vyplnění všech povinných polí, tedy Vašich kontaktních údajů a zejména Vámi navrhovaného nového znění opatření či klíčové aktivity, a to včetně odůvodnění Vámi navrhované změny. Zaslané vstupy bez těchto informací budou vypořádány jako "bez připomínek".

Z technických důvodů je možno připomínky zasílat pouze prostřednictvím tohoto formuláře, přičemž v každém formuláři je prostor pouze pro jednu připomínku. Je však možné jej vyplnit a odeslat vícekrát. Pro vyplnění formuláře není nutné se přihlašovat do Google účtu.

Připomínky je možné zasílat od 30. 6. 2023 do 7. 8. 2023

Odesláním tohoto formuláře stvrzujete, že jste byl/a náležitě poučen/poučena a informován/informována o zpracování svých osobních údajů, které zde uvádíte, a to v souladu se článkem 13 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici na webu MŠMT ČR, a to pod tímto odkazem.


Pracovní verze DZ ČR 2023-2027

Níže v na této stránce byla publikována pracovní verze Dlouhodobého záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy České republiky na období 2023–2027. MŠMT ji tímto zpřístupňujeme široké veřejnosti k připomínkám, avšak upozorňujeme, že se jedná o pracovní verzi, která neprošla finální jazykovou korekturou.

Soubor ke stažení


Odebírejte novinky o školství
a vzdělávání srozumitelně a včas
Zadejte váš e-mail a naše novinky a upozornění vám budou chodit přímo do e-mailu. Odběr novinek můžete kdykoliv později odhlásit.
Odesláním souhlasíte s našimi zásadami o zpracování osobních údajů.
cross Skip to content